Tere tulemast Aedur veebipoodi.

Tooted

Aedur / Magneesiumsulfaat Substral 1KG
Soodus!

Magneesiumsulfaat Substral 1KG

4.90 3.59

Laos

Tootekood: SUB10153 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Substral® OKASPUUDE jt. TAIMEDE KLOROOSI VASTANE VÄETIS. (Mõrusool)

Kasutada pinnase magneesiumi vaegusel ja puuduse ennetamiseks tarbe- ja dekoratiivtaimedel. Eriti soovitatav okaspuude jt igihaljaste taimede, rooside, viljapuude ja marjapõõsaste, vaarikate, tomatite, kurkide jt taimede magneesiumi ja väävlipuuduse kõrvaldamiseks. Aitab kaasa rohelise pigmendi (klorofülli) tootmisele. Magneesiumi puuduse tunnused:Taime vanemad lehed kahvatuvad; leheroodude vahelt kaob roheline värvus ja asendub kollase, oranži või lillakaspunase tooniga; taimede areng aeglustub, kasvuperiood pikeneb, õied ei viljastu, viljad ei valmi õigeaegselt.

Kasutamine: vastavalt vajadusele. Väetis puistata ühtlaselt taimede alla, segada kergelt mullaga ja kasta või lahustada vees ja kasutada taimede kastmiseks või pritsimiseks. Kasutamise tulemus on näha lühikese ajaga. Kasutamiseks 5–20 taimel.

Lisaväetamine: puistata madalamatele (alla 2m) taimedele 100 g/m², kõrgematele (üle 2m) taimedele 200 g/m². Toime kiirendamiseks kasta. Kasutatakse 1 kord aastas.Vanemad okaspuud: Kõrgus kuni 2 m 35–50 g/m², kõrgus üle 2 m kuni 200 g/m². Pärast väetamist kasta rohke veega (20–60 l).

Istutamisel: 25g väetist 10L mulla kohta. Väetis puistata istutusaugu põhja ja segada mullaga. Suur magneesiumivaegus: Pritsimiseks lahusta  200g / 10 L .

NB! Pritsida hommikul või õhtul. Mitte kunagi otsese päikesega. Vältida õite ja noorte võrsete pritsimist.

20 g = 1 spl. kuhjaga.

VÄETIS. Magneesiumsulfaat 16MgO + 30SO3

Koostis: vees lahustuv magneesiumoksiid (MgO) 16%, vees lahustuv vääveltrioksiid (SO3) 30%

Hoidmine ja säilitamine: Hoida kuivas, jahedas, pimedas, lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Väetise sattumisel silma pesta silmi rohke veega. Allaneelamisel pöörduda koheselt arsti poole. Säilimisaeg mitte alla 60 kuu vt. pakendilt partii nr. või valmistamise aeg. Kasutusaeg ei ole piiratud.

Lisainfo

Kaal 1.000 kg