Tere tulemast Aedur veebipoodi.

Tooted

Aedur / Puude- ja põõsastemuld 40L Kekkilä

Puude- ja põõsastemuld 40L Kekkilä

5.15

Laos

Tootekood: K20072 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tegemist on väga kvaliteetse tootega, mis on töötatud välja spetsiaalselt puude ja põõsaste istutamiseks. Loob puude ja põõsaste juurdumiseks ideaalsed tingimused. Jämedateraline ja õhurikas, pressturbatükkide ja mineraalmullaga täiustatud struktuur ergutab juurestikku istutusaugust kaugemale hargnema. Nii saab taim hakata kiiremini võra ja uusi võrseid kasvatama. Istutusauku võib lisada erimullale olenevalt pinnase liigist 1/2–1/3 osa aluspinnast.
Jõudsa kasvu nimel on erimullale lisatud kiiresti mõjuvaid toitaineid. Kvaliteetne kompost ja bioapatiit vabastavad toitaineid pikema aja jooksul ja soodustavad kasulike mullabakterite tegevust. Mullale lisatud huumuseühendi abil kasvab juurestik tugevaks ning toitained on paremini kättesaadavad.
Turba tõttu võib mullasegu sisaldada vähesel määral kõdunemata looduslikke kiude, nagu tuppvillpeasid ja väikseid puiduosakesi. Jämedateraline koostis muudab mulla õhulisemaks.
Erimuld aitab saavutada väiksema vaevaga paremaid tulemusi. See sobib kõigile aias kasvavatele puudele ja põõsastele. Happelist pinnast vajavatele taimedele on saadaval eraldi erimuld. Kasutamine: Mulla kulu uue istandiku rajamiseks:
Puu istutamine: 3–5 kotti puu kohta
Põõsa istutamine: 1–2 kotti põõsa kohta

Lisainfo

Kaal 18.000 kg
Pakendi mõõtmed 62 × 42 × 11 cm